Clip ’n Disco 20,00 p.p.


Ben jij klaar voor een klimfeest als nooit tevoren? Op 27 februari 2026 verandert onze klimhal in een echte disco! Klim mee op de beats, geniet van de gave verlichting, zing mee tijdens de karaoke en daag jezelf uit op onze kleurrijke klimwanden!

De discoavond is voor klimmer tot en met 17 jaar. Reserveren is verplicht. 

Clip ’n Disco

Inhoud Clip 'n Disco arrangement (20,00 per klimmer)

  • Klimsessie van 90 minuten (inclusief veiligheidsinstructie)
  • 1 consumptie naar keuze
  • 1 zakje chips


De disco avond is voor klimmers tot en met 17 jaar. Ouders hoeven bij hoge uitzondering niet aanwezig te zijn tijdens de disco-avond maar dienen de klimmers wel in het pand af te zetten, op te halen en ten alle tijden bereikbaar te zijn in geval van een calamiteit.

Natuurlijk zijn jullie altijd van harte welkom om mee te genieten😉

Reserveren is verplicht

Het Clip 'n Disco arrangement is enkel te reserveren voor klimmers tot en met 17 jaar.

Ouders hoeven bij hoge uitzondering niet aanwezig te zijn tijdens de disco-avond maar dienen de klimmers wel in het pand af te zetten, op te halen en ten alle tijden bereikbaar te zijn in geval van een calamiteit.

Gelieve ongeveer 15 minuten vooraf aanwezig te zijn, zodat er tijdig gestart kan worden met de instructie.

Zorg voor luchtige, makkelijk zittende kleding (turnbroekjes, jurkjes, rokjes of kleding met capuchon, zijn geen aanrader), lange haren dienen in een staart gedragen te worden en sieraden (op knopjes na) zijn tijdens het klimmen niet toegestaan.

In verband met de veiligheid en hygiëne binnen onze klimarena, willen we vragen gesloten en schone schoenen te dragen. Klimmen met slippers, sandalen of vuile schoenen is niet toegestaan!